SOUTĚŽ O HORSKÉ KOLO zpět
SOUTĚŽ O HORSKÉ KOLO

Blíží se jaro a hezké počasí vyzývá k výletům na kole? Proto jsme si pro Vás připravili soutěž o dámské krosové kolo Alpina od firmy Mirva Group s.r.o.!

Pravidla soutěže

Soutěž zahájíme v sobotu 6. dubna, kdy budeme hrát utkání na domácí palubovce proti Opavě. Mezi první a druhou čtvrtinou vhodíme do publika čtyři míčky. Ti, kteří míčky chytnou, se mohou zúčastnit poločasové soutěže o dámské kolo.

Basketbalová soutěž se bude skládat z hodu z pod koše, šestky a z tříbodového oblouku, které nemusíte vstřelit po sobě. Časový limit je jedna minuta. Budete soutěžit proti soupeři na druhé půlce hřiště, a abyste byli úspěšní, musíte to vše zvládnout rychleji než druhý soutěžící.

O společnosti Mirva Group s.r.o.

Společnost Mirva Group s.r.o. má prodejnu jízdních kol a cyklistického příslušenství ve Svitavách, která sídlí naproti pracovnímu a sociálnímu úřadu. Najdete zde zboží, jak pro závodníky, tak pro hobbíky a děti. Prodejna disponuje výborným servisem. Díky bývalým závodníkům a nyní i aktivním cyklistům získáte dobrou radu a kvalitní výbavu pro Vaši maximální spokojenost.

S firmou Mirva Group s.r.o. totiž šlápneš a jedeš!


Aktuální zápas
19.10.2019, 17:00

DEKSTONE Tuři Svitavy
vs

Egoé Basket Brno
Kalendář zápasů
Kooperativa NBL
KLUB Z V P SKÓRE B
HLAVNÍ PARTNER
Načítám, prosím vydržte...