Odveta na hanácké palubovce zpět
Odveta na hanácké palubovce

Zvrátit nepříznivý stav 0:1 se pokusí svitavští Tuři už zítra 25. května, kdy nastoupí od 18 hodin na hanácké palubovce.

Hosté se v prvním utkání ujali vedení již od druhé poloviny první čtvrtiny díky skvělé střelbě za tři body (celkově 23/12), zejména díky těžkým střelám Palyzy.  Naopak Turům se z dálky nedařilo po celý zápas. Druhou čtvrtinu tým Olomoucka pokračoval ve stejném duchu. Bodově zářil Douglas, který dal dvanáct bodů v řadě a v poločase svítilo na světelné tabuli skóre 35:55 v neprospěch domácích. V druhém poločase Tuři zkoušeli hrát zónu, dotahovali se, ale nakonec jen snížili na konečných 84:91.

Největšími bodovými lídry týmu BK Olomoucko byli Douglas (25), Palyza (19, trojky 8/5), Pelko (12+8 doskoků, 6 asistencí) a Bohačík (12).

Lubomír Růžička: „Sobotní utkání v Prostějově bude hlavně o nastavení našich hlav. Nemůžeme mít výpadky, které nás postihly ve čtvrtek, zejména ve druhé čtvrtině. Všichni teď musíme najít v sobě poslední zbytky sil a bojovat o každý odražený míč, každý souboj o pozici a dobře bránit. Víme, jak silné individuality proti nám stojí, ale věřím, že ukážeme charakter a vynutíme si pondělní utkání, které si naši fanoušci zaslouží.“

Jirka Jelínek: „Do Prostějova jedeme odvracet konec sezóny. Domácí zápas jsme si prohráli ve druhé čtvrtině, hlavně v jejich posledních minutách. Takový výkon se už nesmí opakovat. Je potřeba vylepšit obranu a obranný doskok. Útočně velmi dobře laděný tým jsme na jejich palubovce porazili a víme, že s nimi hrát umíme mnohem lépe. Všichni věříme, že se ještě v pondělí představíme doma."

 


Aktuální zápas
Nebyl nalezen žádný zápas
Kalendář zápasů
Kooperativa NBL
KLUB Z V P SKÓRE B
HLAVNÍ PARTNER SOUTĚŽ
Načítám, prosím vydržte...