Realizační tým je kompletní! zpět
Realizační tým je kompletní!

Dalším asistentem hlavního trenéra Lukáše Pivody pro nadcházející sezónu bude Martin Novák, který za náš klub odehrál poslední sezónu.
    
Klub se s Martinem dohodl na jeho nové roli už v průběhu druhé poloviny skončené sezóny. Rodák z Jihlavy odehrál 7 let v nejvyšší soutěži za týmy Jindřichova Hradce, Prostějova, Olomoucka a Svitav. S rolí hráče nekončí úplně. V příští sezóně bude nastupovat za prvoligovou Jihlavu.

Od Martina klub očekává veškerou práci s videem, která bude pro tým přínosem. Dále bude mít na starosti PR klubu, a hlavně naváže na práci s mládeží. Svitavské mládeži se věnoval už minulý rok. Několik let jezdí na mládežnické basketbalové kempy do Kyjova a Jaroměře.

„Posun na pozici trenéra jsem měl do budoucna jako cíl. Možná to přišlo nečekaně brzy, ale věřím, že je to krok správným směrem. Budu mít kolem sebe spoustu kvalitních kluků, ať trenéru nebo hráčů, od kterých se můžu hodně naučit a být přínosem pro tým. Děkuji klubu za tuto šanci a věřím, že jejich důvěru nezklamu.“ Řekl Martin Novák první slova jako člen realizačního týmu Turů.

Vyjádření hlavního trenéra Lukáše Pivody:

"S Martinem jsme se na jeho budoucím působení v našem klubu dohodli již v průběhu minulé sezony. Jeho role v "A" týmu bude spjata především s prací u videa. Nabyté zkušenosti v roli asistenta u mužů bude předávat našim "tuříkům" v mládežnické složce, kde se jeho role oproti minulé sezoně výrazně rozšíří. Jsem rád, že se stal Martin součástí realizačního týmu a těším se na naši další vzájemnou spolupráci!"


Aktuální zápas
Nebyl nalezen žádný zápas
Kalendář zápasů
Kooperativa NBL
KLUB Z V P SKÓRE B
HLAVNÍ PARTNER SOUTĚŽ
Načítám, prosím vydržte...