TUŘI ROZHODLI O SVÉ VÝHŘE NAD NOVÝM JIČÍNEM V PRVNÍM POLOČASE A POSTUPUJÍ DÁL V ČESKÉM POHÁRU zpět

TUŘI SVITAVY - BC NOVÝ JIČÍN   83:63 (47:27)
Body Tuři: Slezák 22 (12 asistencí!!!), J.Jokl 19 (11 doskoků), Hlobil 12 (10 doskoků), Baťa 8, Svojanovský 8, Novák 8, L.Jokl 3, Petrič 3
Body N.Jičín: Bukovjan 19, Havlík 10, Jakubu 10, Týml 10, Prošek 9, Jalič 4
Trojky 4 - 8  Dvojky 30 - 14  TH 11/16 - 10/16   Doskoky 56 - 35 (útok 20 - 9)  Ztráty 18 - 19  Asistence 27 - 18

Ve třetím kole Českého Poháru nastoupili Tuři proti kvalitnímu soupeři z Nového Jičína. Jejich výkon v prvním poločase měl opravdu velmi dobré parametry a vedení 47:27 vlastně rozhodlo o vítězi zápasu. Ve druhé půli se hra již vyrovnala a šanci v zápase dostali na obou stranách ve větší minutáži hráči z laviček. Hosté nakonec uhráli ve Svitavách "důstojnou" prohru o 21 bodů. Měli celkem 5 hráčů s 9 a více body. V domácím týmu opět vynikla nejvíce trojice hráčů s double doublem - Slezák, J.Jokl, Hlobil. Trenérskou dvojici Bálint - J.Špaček musí těšit především výhra znamenající postup do 4. kola Č.Poháru kde již narazí na tým z KNBL. Asi Hradec Králové. Děkujeme všem fanouškům, kteří si v této nelehké době našli cestu do haly podpořit své Tury. Další zápas čeká Tury již tento pátek kdy zajíždějí do Olomouce -začátek 19 hodin.

21.04.2024, 18:00