POSLEDNÍ UTKÁNÍ SEZÓNY V OPAVĚ zpět
POSLEDNÍ UTKÁNÍ SEZÓNY V OPAVĚ

V této sezóně nás nakonec čeká ještě jedno poslední utkání. K zápasu pojedeme do Opavy, odkud k nám přišli dvě nové posily. Jedná se o Václava Bujnocha a Rostislava Dragouna, se kterými se tak opavské publikum může rozloučit. Do utkání zasáhnou i další noví hráči v našem týmu. Kteří posílili náš tým na příští rok. Z Olomoucka Adam Goga a svitavský rodák Marek Sehnal. Nejistý je zatím start Jana Křivánka, který má ve středu dopoledne Praze státnice a neví se jestli se k utkání stihne včas dopravit. A konečně po dlouhém zranění si zahraje i Matěj Svoboda, pro kterého to bude první zápas od konce října loňského roku.

Zápas se uskuteční v opavské hale ve středu 24.6. od 18:00. Kdo bude mít cestu do Opavy může na utkání zajít. Vstupné je zdarma. Utkání bohužel nebude možné sledovat na TVCOM.cz. My se vám ovšem pokusíme přiblížit průběh utkání na sociálních sítích.

Lukáš Pivoda: “Utkání s Opavou bude perfektním zpestřením a odměnou za dvouměsíční dřinu, kterou kluci absolvovali. I když se jedná o přátelské utkání, tak se do Opavy nejedeme pouze rozloučit se sezonou, ale pokusit se podat co nejlepší možný výkon.”

Rostislav Dragoun: “Na zítřejší zápas jsem se hodně těšil, bohužel mě potkalo vážně zranění a proto nebudu moct nastoupit. I přesto jsem velice rád za tuto příležitost se rozloučit a poděkovat opavským fanouškům za podporu během našeho účinkování v opavském klubu.”


Aktuální zápas
Nebyl nalezen žádný zápas
Kalendář zápasů
Kooperativa NBL
KLUB Z V P SKÓRE B
HLAVNÍ PARTNER SOUTĚŽ
Načítám, prosím vydržte...