"TUCTOVÁ" VÝHRA Z HANÉ POZVÁNKOU NA 8.12.V 19.30 TUŘI vs. BASKET BRNO zpět

BCM ORLI PROSTĚJOV - TUŘI SVITAVA - 48:89 (19:47)

Body Brno: A.Klepač 15. Rytíř 13, Havel 8, Jenčík 6, Schneider 5, Komárek 1

Body Svitavy:  Slezák 25. Hlobil 17 (13 doskoků), Jansa 14, J.Jokl 9 (9 doskoků), Novák 8, Jurka 8, Baťa 6, Balija 2

Trojky 3 - 7  Dvojky 16 - 28  TH 7/15 -12/15  Doskoky  26 - 49  (útočné 4 - 14)  Ztráty 21 - 17

Tuři v zápase v Prostějově kralovali od prvních minut. O svém výrazném vítězství rozhodli již v prvním poločase. Ve druhé poli domácí zaznamenali 29 bodů oproti 42 bodům Turů a díky tomu nakonec skóre nepřekročilo stobodovou hranici. Domácí nestačili především na útočném doskoku kde ztratili deset doskoků a rovněž v úspěšnosti střelby. Trené Bálint hrál sice v úzké rotaci, ale kvalitativně byl jeho tým oproti domácím výrazně efektivnější.

Nyní čeká Tury velký basktbalový svátek v podobě zápasu s BASKETEM BRNO (druhý tým KNBL) vedeným Lubošem Růžičkou. Zápas Českého poháru se ve Svitavách hraje ve čtvrtek 8.12. v 19.30.  Určitě si tuto lahůdku nenechte ujít. Zázraky se dějí i v basketbale a Tuři si Vaši podporu určitě zaslouží!!!

21.04.2024, 18:00